Powrót do góry

Zimowa sesja zdjęciowa studentów WSB w Opolu

Aktualności

Podziel się:

Studentki i studenci WSB w Opolu, zapraszamy do udziału w zimowej sesji zdjęciowej "Zostań twarzą WSB". Sesja odbędzie się w dniach 13-14 grudnia. 

Udział w sesji to świetna przygoda! Prócz nowego doświadczenia i dobrej zabawy na planie zdjęciowym, wasza praca zaowocuje profesjonalnymi zdjęciami - ponieważ każdy z uczestników otrzymuje swoje zdjęcie portretowe po profesjonalnej edycji fotografa; takie zdjęcie możecie potem wykorzystać w CV, na LinkedIN, w innych mediach społecznościowych.  

Każdego dnia sesji będzie z nami również doświadczona wizażystka, więc biznesowe makijaże gwarantowane! Nie zastanawiajcie się długo i skorzystajcie z zaproszenia na zimową sesję zdjęciową WSB w dniach 13-14 grudnia! Szczegóły na temat miejsc i godzin zdjęciowych przekażemy osobom, które będą brały udział w sesji.

Jak można się zgłosić do udziału w sesji zdjęciowej "Zostań twarzą WSB"? To bardzo proste, wystarczy przesłać swoje zgłoszenie za pomocą elektronicznego FORMULARZA [zapisy zamknięte, zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w kolejnych sesjach - najbliższe przewidziane są latem, będziemy informować na bieżąco].

Uwaga, o udziale w sesji zdjęciowej decyduje kolejność zgłoszeń! Za udział w sesji nie jest przewidziane wynagrodzenie w formie pieniężnej. W przypadku pytań dotyczących sesji, prosimy o kontakt z Działem Marketingu WSB (napisz e-mail)

940x788_.jpg

20-11-2017