Powrót do góry

Sylwetki absolwentów

zaufali-nam.png beata_lasocha.png filip.png
konrad.png magda.png wsb.png
paulina.png piotr.png tomek.png
mateusz.png joanna.png karol.png

 

20120330123246-ee31733d.jpg

„Karierę zawodową najlepiej rozpocząć już podczas studiów. Pozwala to zdobyć doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości. W znalezieniu mojej pracy bardzo pomocne okazało się Biuro Karier. Właśnie dzięki współpracy z Biurem Karier bardzo szybko udało mi się znaleźć staż w jednym z renomowanych banków w Poznaniu”.

Paulina Wiśniewska

konradludian233x134.jpg

„Jeszcze w trakcie studiów licencjackich w WSB podjąłem pracę w banku jako doradca ds. teleoperacji bankowych i pracuję już 8 lat, ciągle się rozwijając. Aktualnie pełnię funkcję menedżera Trade Marketingu. Studia w WSB nie tylko przygotowały mnie do pracy w bankowości, ale także nauczyły współpracy z ludźmi. Podczas studiów działałem w samorządzie studenckim, do czego zachęcam wszystkie młode osoby”.

Konrad  Ludian

magdalenag-az233x134.jpg

„Jestem copywriterem w agencji brandingowej — przygotowuję koncepcje kreatywne dla dużych marek i pomagam mniejszym osiągnąć sukces. Robię to, co lubię i na dodatek robię to naprawdę nieźle. Bardzo doceniam naukę na WSB oraz działalność w studenckiej, Grupie Projektowej, ponieważ oprócz wiedzy zdobyłam na zajęciach naprawdę wiele umiejętności praktycznych, które teraz przydają się w codziennej pracy".

Magdalena Głaz

tomasznarewski233x134.jpg

„Obecnie pracuję w firmie Credit-Suisse i jestem jednym z koordynatorów w zespole zajmującym się Lean Transformation w procesach bankowych. Studia w WSB pozwoliły mi nie tylko zdobyć przydatną wiedzę, ale także rozwijać zainteresowania poprzez działalność w kołach naukowych i organizacjach studenckich. Pracę podjąłem jeszcze na studiach i pamiętam, jak ważne było dla mnie to, że mogłem liczyć na elastyczność i wyrozumiałość ze strony kadry dydaktycznej”.

Tomasz  Narewski

filipg-owacz233x134.jpg

 „Studia na WSB we były bardzo aktywnym okresem w moim życiu, które przełożył się na konkretne osiągnięcia zawodowe. Jako student WSB utworzyłem i prowadziłem Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy WSB we Wrocławiu, w których swoje firmy prowadziło ponad 20 osób. To nie wszystko. Współtworzyłem Grupę Projektową odpowiedzialną za organizację najważniejszych merytorycznych wydarzeń na Uczelni. Znajdowałem jeszcze czas na uczestniczenie w zajęciach Studenckiego Koła Eksperymentalnego i Koła Rynków Kapitałowych Konark. Za moje zaangażowanie Uczelnia przyznała mi Nagrodę im. Marka Drapińskiego. Miło być docenionym za działalność, którą się naprawdę lubi. Uczelnia zawsze dawała mi zielone światło na realizację nawet najbardziej oryginalnych projektów. Każde „Tak” ze strony WSB traktowałem jako szansę i nową przygodę. Moją pasję realizuję teraz jako… dydaktyk WSB, także zapraszam na moje zajęcia" .

Filip Głowacz

piotrboles-awski233x134.jpg

„Dzięki dobrym ocenom uzyskanym w szkole średniej rozpocząłem naukę w WSB za darmo. Przez cały okres studiów otrzymywałem stypendium naukowe oraz sportowe dzięki temu, że założyłem sekcję tańca towarzyskiego i zaraziłem studentów jego pięknem. WSB to świetna uczelnia, na której można łączyć chęć zdobywania wiedzy z hobby. Aktualnie prowadzę własną szkołę tańca Luna w Lubinie”.

Piotr  Bolesławski

beata_lasocha_0.jpg

„Dla mnie WSB to miejsce, gdzie zdobyłam solidną wiedzę oraz poznałam wspaniałych ludzi”.

Beata Łasocha
Absolwentka WSB, Dyrektor Oddziału Reiffeisen Bank Polska SA w Gdyni

20120328103138-449fcfec.jpg

„Będąc absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, cieszę się, że mogłem stworzyć i zrealizować projekt wykonania stref studenta. Dzięki temu wzbogaciłem moje portfolio, co pomoże mi w dalszej karierze”.

Mateusz Migdal
Absolwent WSB

20120329160400-8d90cb3b.jpg

„W chorzowskiej WSB każdy student może być VIP-em – to nie ściema! Program VIS dał mi niepowtarzalną szansę studiowania za darmo, uzyskanie pomocy przy wejściu na rynek pracy oraz podnoszenie swoich kwalifikacji. Moja nauka była przez WSB doceniana!”

Joanna Majster
Absolwentka, studia II stopnia, Politologia

20120329160402-54d67552.jpg

„Trzy lata spędzone w WSB minęły bardzo szybko. Patrząc wstecz, nie żałuję podjętej decyzji. W WSB studiowanie było czystą przyjemnością: Uczelnia
szanowała mój czas i dała mi wiedzę, którą teraz mogę wykorzystywać w pracy zawodowej”.

Karol Niedbała
Absolwent WSB