Powrót do góry

Zapraszamy do udziału w konkursie ,,Poznaj Dax''

Aktualności

Konkurs „Poznaj Dax” organizowany jest przez Phinance S.A. oraz Wyższe Szkoły Bankowe (udział w konkursie bierze każda z 9-ciu uczelni: Gdynia, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Chorzów/Katowice, Opole, Poznań, Szczecin, Wrocław).


Konkurs dzieli się na 3️ etapy: 
 
Etap I
  • Zgłoszenia

Zgłoszenia w zespołach czteroosobowych należy składać do menedżer kierunku finanse i rachunkowość - Pani dr Marii Golec: maria.golec@wsb.poznan.pl załączając uzupełniony formularz zgłoszeniowy --> do pobrania tutaj

  • Nagrywanie filmików w zespołach 4-osobowych
Spis tematów dotyczących  filmu konkursowego znajduje się tutaj --> pobierz .
Prosimy żeby filmy nie były  dłuższe niż 5 minut.
 
  • Udostępnienie filmików na naszym FB
Gotowe projekty wysyłacie do organizatora na emaila konkurs.wsb@phinance.pl, lub ewentualnie na konto FB „Poznaj Dax z Phinance i WSB”, gdzie zostaną upublicznione. Z każdej uczelni do finału wyłoniony będzie jeden zespół, z największą ilością polubień pod filmikiem. Na FB "Poznaj Dax z Phinance i WSB”,  będzie czekać na Was 9 katalogów – każdy katalog to uczelnia WSB z innego miasta. Z każdej uczelni do finału wyłoniony będzie jeden zespół, z największą ilością polubień pod filmikiem. Finał odbędzie się w Gdańsku. Dodatkowo, jeden 4-osobowy zespół dostanie dziką kartę - dla filmiku, który jako kolejny, oprócz tych 9-ciu, zdobędzie duża liczbę lików wchodzi jako 10-ty  zespół)
 
Etap II - FINAŁ
 
  • Finał polegać będzie na grze „1 z 10”
Każda osoba to jedna „szansa”, jeśli jedna osoba z zespołu odpowie źle – schodzi i wchodzi następna. Każdy zespół, który zakwalifikuje się do finału, ma możliwość podania swoich pięciu pytań do konkursu, co zwiększy im szanse na trafienie podczas 1 z 10 na swoje pytanie. Im większa ilość polubień podczas eliminacji, tym samym dodaje proporcjonalnie większe możliwość wymyślenia swoich pytań – maksymalnie do 10 pytań. Pod koniec gry zostaną trzy zespoły, które przechodzą do ścisłego finału)
 
Etap III – ŚCISŁY FINAŁ
 
  • Ścisły finał polegać będzie na grze „Awantura o Kasę”
Trzy zespoły, które zostaną najlepszymi na końcu finału, przechodzą do kolejnej, ostatniej gry. Wygranym będzie tu jeden zespół. Drużyna wygrywa wycieczkę, która odbędzie się po 3️ czerwca 2018 – szczegóły wkrótce.
----------------------------------------------------------------------------
 TERMINY:
  • od 1.12.2017 - możliwość wysyłania filmików
  • do 14.04.2018 wysyłanie filmików – termin ostateczny
  • 15.04.2018 – ostateczne podsumowanie filmików
  • 10.05.2018 – FINAŁ (WSB Gdańsk)
Wieczorem zapraszamy wszystkich uczestników konkursu „Poznaj Dax” na imprezę do Sopockiego Klubu.
 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Panią
dr Marią Golec
Menadżer kierunku finanse i rachunkowość 
maria.golec@wsb.poznan.pl 
 
14-02-2018
Podziel się: