Powrót do góry

Trzy kroki do przedsiębiorczości z WSB w Opolu

Aktualności

Podziel się:

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla szkół ponadgimnazjalnych 

logo_gew_jpg.jpg

W dniach 13, 15 i 17 listopada 2017 roku zapraszamy na warsztaty "Trzy kroki do przedsiębiorczości z WSB w Opolu", które organizujemy w ramach  „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tegoroczne warsztaty kierujemy do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zwłaszcza tych, którzy w tym roku szkolnym przystępować będą do egzaminu dojrzałości. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach warsztatów, proponujemy zajęcia prowadzone przez naszych wykładowców i współpracujących z nami ekspertów, z zakresu m.in.: 

  • wystąpień publicznych
  • przedsiębiorczości krok po kroku
  • inżynierii w biznesie
  • tajników inwestowania
  • wyboru swojego kierunku rozwoju

Celem warsztatów "Trzy kroki do przedsiębiorczości z WSB w Opolu" jest wspieranie uczniów w rozwoju praktycznych umiejętności z zakresu biznesu, przedsiębiorczości, rozwoju osobistego oraz wyznaczania sobie celów. Wszystkie warsztaty są bezpłatne. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Sprawdź szczegółowy plan warsztatów "Trzy kroki do przedsiębiorczości z WSB w Opolu"

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych [informacja ze strony organizatora]

Włączenie się WSB w Opolu w działania realizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to kolejna nasza inicjatywa skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych Opolszczyzny. Uczniowie zdobędą podstawowe informacje dotyczące inwestowania, zakładania własnej firmy, korzystania z wiedzy zdobytej w trakcie edukacji do rozbudowywania swojego doświadczenia zawodowego. Udział w warsztatach pomoże także uczniom lepiej przygotować się do maturalnych wystąpień i zaplanowania swojego rozwoju po zakończeniu etapu nauki w szkole ponadgimnazjalnej. 

 

06-11-2017