Powrót do góry

Studia II stopnia Menu

Studia magisterskie dla absolwentów wszystkich uczelni

Zapisując się do 10 sierpnia, zyskujesz 700 zł:                     

zapisz-sie-online-button.png

  • 300 zł  dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 150 zł mniej na pierwszym roku studiów i 150  zł mniej na drugim,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Czesne już od 347 zł (360 zł) miesięcznie przez całe studia! Wpisowe 0 zł.            

Jeśli jesteś absolwentem WSB możesz się dalej rozwijać za 1200 zł mniej:

  • dzięki 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 400 zł mniej za pierwszy rok studiów i 400 zł mniej za drugi)
  • oraz 400 zł zniżki we wpisowym.

Zacznij studia II stopnia w WSB w Gdyni na jednym z dostępnych kierunków:

W rekrutacji 2018/2019 WSB w Gdyni prowadzi także nabór na studia II stopnia dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

200x3_ue.jpg

atuty_studiow.png

Zobacz wszystkie kierunki i specjalności w ofercie WSB w Gdańsku

Więcej niż dyplom magistra 
2dyplomy2lata_0.gifNa studiach magisterskich z podyplomowymi masz możliwość zdobycia dwóch dyplomów w dwa lata. To innowacyjna oferta edukacyjna, dzięki której studiujesz jednocześnie na studiach II stopnia i na wybranych studiach podyplomowych. Zyskujesz dodatkowe, potwierdzone dyplomami umiejętności. Dyplom magistra oraz świadectwo ukończenia wybranych studiów podyplomowych to duża przewaga i istotny wyróżnik naszych absolwentów na rynku pracy.

Co zyskujesz dzięki studiom magisterskim ze studiami podyplomowymi?masztowczesnym.gif

  • masz możliwość zdobycia dwóch dyplomów w ciągu dwóch lat: dyplomu magistra i świadectwa ukończenia studiów podyplomowych, nie tracisz więc podwójnie czasu i pieniędzy,
  • dzięki temu, że plan zajęć układamy w sposób przemyślany, masz więcej czasu na pracę i życie prywatne,
  • Twoje CV jest bardziej prestiżowe, bo masz udokumentowane konkretne kompetencje w kilku dziedzinach,
  • uczestniczysz w zajęciach prowadzonych przez osoby, które dane zagadnienie znają z praktyki, a w przyswojeniu wiedzy pomogą: specjalistyczne oprogramowanie, interaktywne formy zajęć i nowoczesne metody nauczania.

W jaki sposób wybrać studia podyplomowe dla siebie?
Pamiętaj: do wybranych specjalności przypisane są studia podyplomowe. Wybierz interesującą Cię specjalność i sprawdź jakie studia podyplomowe do tego dobraliśmy.
Na I roku - zrealizujesz przedmioty kształcenia ogólnego i kierunkowe przewidziane dla studiów II stopnia na kierunku, który wybrałeś.
Na II roku - napiszesz pracę dyplomową oraz będziesz uczestniczył w zajęciach studiów podyplomowych.

Praca dyplomowa
Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi kończą się napisaniem i obroną jednej pracy (magisterskiej). Na jej napisanie masz trzy semestry - seminarium magisterskie odbywa się już od drugiego semestru studiów.