Powrót do góry

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Aktualności

Podziel się:

3.png

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw - największe w Europie spotkanie firm sektora MŚP, odbędzie się w dniach 18 - 20 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wyższa Szkoła Bankowa została Biznesowym Partnerem Wspierającym tego wydarzenia.

Jak zwiększyć zyski? Gdzie i kiedy promować swoją działalność? W jaki sposób zabezpieczyć interesy firmy? Jak współpracować z samorządem? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy Europejskiego Kongresu MŚP! Organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

apla_zapisz.png

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

EKMŚP podzielony jest na 10 ścieżek tematycznych, a każda z nich dzieli się na sesje panelowe i warsztaty. Uczestnicy będą mogli zarówno poznać zdanie ekspertów w wybranych zagadnieniach, zabrać głos w dyskusji, jak i pozyskać praktyczną wiedzę, również samodzielnie pracując nad wybranymi zagadnieniami.

Uczestnicy dowiedzą są m.in.

  • jak napisać dobry wniosek i realizować projekty dofinansowane z Unii Europejskiej oraz źródeł pozaunijnych
  • jak wdrożyć nowe skuteczne modele biznesowe
  • jak zbudować solidny zespół pracowników oraz skutecznie go zmotywować
  • jak wykorzystywane są rozmaite narzędzia w biznesie, np. aplikacje mobilne czy strona internetowa.

Na tych, którzy szukają skutecznych narzędzi wsparcia sprzedaży oraz wiedzy dotyczących nowych technologii, podczas Kongresu czeka rozbudowana ścieżka marketingowa. W jej ramach uczyć będzie się można m.in. od takich potentatów jak Facebook czy Google, wziąć udział w Akademii Marketingu i Sprzedaży, porozmawiać o nowych technologiach w służbie biznesu oraz najlepszych praktykach z zakresu budowania wizerunku firmy.

Dzięki warsztatom w Strefie prezentacji uczestnicy będą mogli się zmierzyć również z kwestią występowania w mediach, radzenia sobie ze stresem czy asertywnością.

Imprezą towarzyszącą Kongresowi są Targi Biznes Expo.

Pełny program dostępny jest na stronie www.ekmsp.eu.

05-10-2017